Bal Studniówkowy 2017

„Minęła studniówka z wielkim hukiem...” - razem z Czerwonymi Gitarami zgodnie możemy zaśpiewać o najlepszym balu studniówkowym, jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć!

Po długich przygotowaniach rodziców i uczniów, próbach poloneza oraz oczekiwaniach 14 stycznia 2017r. odbyła się Studniówka. W eleganckich wnętrzach domu weselnego  „Grodzisko” w Woli Kleszczowej, piękne suknie i garnitury naszych maturzystów prezentowały się wspaniale. Uroczysty Polonez przygotowany pod opieką pani Sylwii Łuźniak, podziękowania dla wychowawców oraz taneczne szaleństwo w towarzystwie (wręcz z czynnym udziałem!) grona pedagogicznego sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy.

Miłą niespodzianką okazała się również  część artystyczna. Tym razem był to skecz przygotowany przez uczniów klas 3C, 3B oraz 4TI, który w skrócie przedstawił jak minęła nam nauka w ZSP w Szczercowie. Nie obyło się równie bez pokazu tanecznego, w którym to nasze uczennice mogły zaprezentować swój talent. Na okoliczność studniówki powstała w naszej szkole również  grupa taneczna „Biało-Czarne”, od której występu aż dwoiło nam się w oczach. Publiczność rozbawiona była do łez, a gromkie brawa były najlepszym wynagrodzeniem pracy, jaką uczniowie włożyli w przygotowanie części artystycznej.

Muzyka grała, parkiet pękał w szwach, a dobra zabawa, radość i uśmiech nie opuszczały nas nawet na sekundę. W międzyczasie każdy miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia podczas sesji. Zabawa skończyła się ok. 06:00, ale już po południu spotkaliśmy się na poprawinach. Myślę, że to wydarzenie pozostanie na długo w naszej pamięci. Czas jednak umyka szybko, więc pozostaje nam wytężyć swoje umysły i ciężko pracować, by egzamin dojrzałości zdać na takim poziomie, jaki będzie nas satysfakcjonował. I właśnie tego życzę nam wszystkim. :)

Beata Moskot