Aktualności

Ślubowanie klas pierwszych

         Dnia 30 września bieżącego roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie naszych tegorocznych pierwszoklasistów. Po części oficjalnej, w której uczniowie przed sztandarem składali rotę przysięgi, nadszedł czas na część artystyczną, którą przygotowała klasa II LO wraz z panią Magdaleną Dobrakowską. Zadanie było ciężkie, bo w tym roku gościmy w naszej placówce podwójny rocznik, ale finalnie udało się, a osiem klas rywalizowało w pięciu konkurencjach. Pierwszaki musiały wykazać się swoją kreatywnością, sprytem oraz wiedzą. Ich zmagania obserwowało i oceniało jury, w którego skład wchodzili: Kinga Pluta- jako przedstawiciel samorządu uczniowskiego, Patrycja Niewieczerzał - jako przedstawiciel klasy organizującej uroczystość, ks. Mateusz Wójtowicz oraz pan Tomasz Rosiak.

Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą została klasa I TE5, która w nagrodę otrzymała słodki prezent oraz możliwość przygotowania ślubowania w przyszłym roku.

Pierwszakom życzymy owocnej nauki!


  

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?