Aktualności

Warsztaty w Centrum Współpracy Międzynarodowej PŁ w Łodzi

      Część uczniów realizujących projekt eTwinning "Schülerprojekt - Baden-Württemberg - Woiwodschaft Lodzkie" została zaproszona na warsztaty językowe eTwinning, które odbywały się na terenie Politechniki Łódzkiej. Uczniowie kodowali drogę do Stuttgartu, opisywali zabytki łódzkie i projektowali mural oraz zobaczyli pokaz robota drużyny studenckiej PŁ Raptors. Nasi licealiści świetnie poradzili sobie także z kodowaniem minirobota i wirtualną rzeczywistością na zajęciach robotycznych ICT w Mobilnym Centrum Edukacyjnym FRSE.
 
Równocześnie z warsztatami dla młodzieży odbywała się regionalna konferencja poświęcona nowoczesnym technologiom. W jej trakcie przedstawiono realizowany przez nas projekt eTwinning jako przykład dobrych praktyk współpracy międzynarodowej w regionie łódzkim. 

 


 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?