Aktualności

Wsparcie dla schroniska

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

 

Jak co roku zachęcamy do wspierania Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zdzieszulicach Dolnych pod Bełchatowem. Niestety w obecnej sytuacji i przy obecnych obostrzeniach wstrzymujemy się ze zbiórką potrzebnych rzeczy na terenie szkoły.

Jednak zima tuż tuż, zaczęły się przymrozki, a schronisko musi przetrwać. Na swojej stronie internetowej http://www.schroniskobelchatow.pl/ oraz profilu społecznościowym wskazują na konkretne rzeczy, które są obecnie niezbędne: koce, ręczniki, karma. Pomimo obecnej sytuacji nie bądźmy obojętni. Spróbujmy jak co roku zmobilizować się do pomocy.

Zachęcamy do zakupu oraz zbiórki rzeczy we własnych domach. Możecie je samodzielnie dostarczyć do schroniska po wcześniejszym umówieniu  lub skontaktować się z Panią Karoliną Wejchenig-Wojciechowską np. poprzez Teams i ustalić sposób dostawy rzeczy do schroniska.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim zdrowia

Szkolne Koło Wolontariatu

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?