Aktualności

WYNIKI KONKURSU JĘZYKOWEGO

 

W dniu 22 stycznia 2021 zakończył się termin nadsyłania prac do konkursu językowego „Moja codzienność w czasie pandemii koronawirusa”. Konkurs polegał na opisaniu lub przedstawieniu 3 dni z życia w czasie pandemii. Prace można było zgłaszać w formie zapisów prozą, prezentacji multimedialnej oraz komiksu. Wszyscy uczniowie, którzy zgłosili swoje prace wykonali je w formie zapisów prozą. Z języka rosyjskiego zgłoszono 4 prace, z języka niemieckiego- 5 prac oraz z języka angielskiego- 6 prac.

Z języka rosyjskiego oraz niemieckiego wyłoniono po jednym zwycięzcy, natomiast z języka angielskiego wybrano 3 wyróżniające się prace.

ZWYCIĘZCY TO:

Język rosyjski:

Eliza Krasińska- klasa 3 TIE

Język niemiecki:

Aleksandra Luter- klasa 2 LO

Język angielski:

Natalia Malinowska- klasa 2 LO

Aleksandra Luter- klasa 2 LO

Marek Rosiak- klasa 1 LO

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszone prace i gratulujemy zwycięzcom.

Nagrody zostaną przekazane, gdy wrócimy do szkoły.

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?