Aktualności

Dla pracodawców

 

Dla Pracodawców

Przekazujemy informację o opracowaniu przygotowanym  przez Związek Rzemiosła Polskiego pod auspicjami Rady Dialogu Społecznego.

 

Jest to informator pt. „Zwiększanie efektywności  przygotowania zawodowego w rzemiośle w procesie nadzoru sprawowanego przez organizacje rzemiosła”.

 

Publikacja zawiera zasady i tryb sprawowania nadzoru przez izby rzemieślnicze i cechy nad przebiegiem przygotowania zawodowego w rzemiośle pracowników młodocianych oraz udzielania pomocy merytorycznej i organizacyjnej rzemieślnikom szkolącym uczniów.

 

Opracowanie przygotowano z myślą o pracownikach organizacji rzemiosła zajmujących się zadaniami związanymi z nadzorem nad przebiegiem przygotowania zawodowego w rzemiośle. Zawiera ono zbiór podstawowych informacji prawnych i organizacyjnych, związanych z procesem szkolenia uczniów  - młodocianych pracowników - u pracodawców rzemieślników oraz kilka stosowanych w tym zakresie wzorów dokumentów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem:

 

https://zrp.pl/publikacja-zrp-dot-zwiekszania-efektywnosci-przygotowania-zawodowego-w-rzemiosle/

 

link bezpośredni

 

https://zrp.pl/wp-content/uploads/2021/02/A4-zwie%CC%A8kszenie-efektywnos%CC%81ci-rzemios%C5%82-2020.pdf

 

 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?