Aktualności

Konkurs “ Poznaj swoje prawa w pracy”

03.03.2021 r. w Łowiczu odbył się regionalny etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy”. Konkurs organizowany jest przez Państwową Inspekcję Pracy w ramach programu „Kultura bezpieczeństwa”. Ma on na celu rozpowszechnienie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa 

i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia, promocja właściwych postaw i osiągnięć uczniów w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości

o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy. Uczniowie naszej szkoły przystępują do tego programu corocznie. W tym roku w etapie regionalnym wzięły udział dwie uczennice:

 Anna Skupińska (kl. IVTIE) i Natalia Rogalewicz (III TIE).

  Mimo bardzo wysokich wyników nie udało się naszym uczennicom zakwalifikować się do finału etapu centralnego. Zdobyły jednak cenne doświadczenie i na najwyższym poziomie reprezentowały naszą szkołę.

 

Gratulujemy wyników i dziękujemy za poświęconą pracę i czas.
 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?