rok szkolny 2019/20

Imię i nazwisko

Kontakt

Funkcja

Nauczany przedmiot 

Majchrzak Łucja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor ZSP

język rosyjski

Bałdyka Magdalena

m.baldyka@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Barasińska Urszula

u.barasinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wiedza o kulturze

Bartczak Katarzyna

k.bartczak@zspszczercow.pl

nauczyciel, 
wychowawca kl. I TI

język angielski

Belica Krzysztof

k.belica@zspszczercow.pl

nauczyciel

 

wychowanie fizyczne

Buczek Magdalena

m.buczek@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl.II b BS

język angielski

Chorzewski Sebastian

s.chorzewski@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Cieślińska Aneta

a.cieslinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

geografia

Dobrakowska Magdalena

m/dobrakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. II LO

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Dorosławska Agnieszka

a.doroslawska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowaca kl. III TIE

matematyka, chemia

Gibas Dariusz

d.gibas@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Gocałek Krzysztof

k.gocalek@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. ITE5

przedmioty zawodowe architektura krajobrazu,biologia

Hofman Izabela

i.hofman@zspszczercow.pl

nauczyciel

język rosyjski

Kamieniak Dariusz

d.kamieniak@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Kamińska Karolina

k.kaminska@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. I LO

język polski, język niemiecki

Kamiński Łukasz

l.kaminski@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kędziak Anna

a.kedziak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. I BSG

przedmioty zawodowe ekonomiczne

podstawy przedsiębiorczości

Kieruzel Sebastian

s.kieruzel@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. IV TI

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kociuga Czesława

c.kociuga@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. IV TEA

matematyka

Krakowska Beata

b.krakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca II TI

fizyka, matematyka

Kucharska Agnieszka

a.kucharska@zspszczercow.pl

nauczyciel, doradca zawodowy, opiekun praktyk

podstawy przedsiębiorczości

Łuźniak Sylwia

s.luzniak@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III  LO

wychowanie fizyczne

Majchrzak Patrycja

p.majchrzak@zspszczercow.pl

nauczyciel, wychowawca I BSP

przedmioty zawodowe ekonomiczne, edukacja dla bezpieczeństwa

Noweta Grażyna

g.noweta@zspszczercow.pl

nauczyciel

Biologia, wychowanie do życia w rodzinie

 

Niewiadomska Urszula

u.niewiadomska@zspszczercow.pl

nauczyciel

informatyka

Osuchowska Marzena

m.osuchowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

język angielski

Palus Krzysztof

k.palus@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Rakus Aleksandra

a.rakus@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. I LO4

 

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Rogaczewska Katarzyna

k.rogaczewska@zspszczercow.pl

nauczyciel

język niemiecki

Rosiak Tomasz

t.rosiak@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

ks. Rzepa Janusz

j.rzepa@zspszczercow.pl

katecheta

religia

Sadziński Piotr

p.sadzinski@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III SB

wychowanie fizyczne

Sieradzka Magdalena

m.sieradzka@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. I TIE

język polski

Skalska Natalia

n.skalska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca II a BS

język angielski

Studzińska Ewelina

e.studzinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

chemia

Swędrak Małgorzata

m.swedrak@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. II TIE

język polski

Synowiec Agnieszka

a.synowiec@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. I TI5

język angielski

Tądel-Powązka Janina

j.tadel@zspszczercow.pl

pedagog

 

Wejchenig-Wojciechowska Karolina

k.wejchenig@zspszczercow.pl

psycholog

 

Ks. Mateusz Wójtowicz

m.wojtowicz@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Zimna Monika

m.zimna@zspszczercow.pl

nauczyciel

język polski

 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?