Aktualności

Sukces na bank

 

       W tym roku po raz  pierwszy nasi uczniowie wzięli udział w turnieju wiedzy o finansach i ekonomii SUKCES NA BANK, który organizowany był pod patronatem Narodowego Banku Polskiego. W turnieju wzięły udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce – każda zgłoszona szkoła wystawiła pięcioosobową reprezentację, która uczestniczyła w rozgrywkach.   Naszą placówkę reprezentowała drużyna liceum w składzie Wiktoria Szataniak, Julia Stankiewicz, Natalia Malinowska, Kamil Grabarczyk, Mikołaj Andrzejczak oraz drużyna technikum w składzie Maja Marciniak, Julia Iskra, Martyna Siewiera, Adam Piórek, Mikołaj Mielczarek. Konkurencja była bardzo duża. Do pierwszego eliminacyjnego etapu przystąpiło 265 szkół. Choć nie zakwalifikowaliśmy się do grupy 32 najlepszych drużyn to udział w turnieju był ciekawym doświadczeniem i możliwością sprawdzenia swojej wiedzy z zakresie ekonomii i finansów oraz motywacją do jej poszerzania.  

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?