Aktualności

Spotkanie online z pracownikiem Politechniki Łódzkiej

   Dzięki nowoczesnym technologiom tegoroczni maturzyści mogli się spotkać on-line z pracownikiem naukowym Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej.

Pani dr inż. Katarzyna Dybka - Stępień na spotkaniu 16.04.2021r. przedstawiła ofertę edukacyjną PŁ skierowaną do uczniów, pokazała stronę internetową uczelni i udzieliła wskazówek jak się po niej poruszać. Wskazała również gdzie można szukać informacji na temat procesu rekrutacji.

Uczniowie otrzymali zaproszenie na Wirtualny Dzień Otwarty PŁ oraz do akcji Dziewczyny na Politechniki.

W swoim wystąpieniu skupiła się przede wszystkim na omówieniu kierunków studiów jakie oferuje Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności a są to Biotechnologia, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, Technologia Kosmetyków, Biogospodarka czy Menedżer Żywności i Żywienia.

Uczniowie dowiedzieli się również jakie perspektywy zawodowe daje im ukończenie studiów na tym wydziale.

Studia to nie tylko nauka. Uczelnia daje również możliwość rozwoju sportowego czy artystycznego oraz zdobywania praktycznych umiejętności np. dziennikarskich w studenckim Radio ŻAK.

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?