rok szkolny 2020/21

Imię i nazwisko

Kontakt

Funkcja

Nauczany przedmiot 

Majchrzak Łucja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor ZSP

język rosyjski

Bałdyka Magdalena

m.baldyka@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Barasińska Urszula

u.barasinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wiedza o kulturze

Bartczak Katarzyna

k.bartczak@zspszczercow.pl

nauczyciel

język angielski

Belica Krzysztof

k.belica@zspszczercow.pl

nauczyciel

 

wychowanie fizyczne

Butniak Małgorzata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca IBS

matematyka, fizyka

Chorzewski Sebastian

s.chorzewski@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Cieślińska Aneta

a.cieslinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

geografia

Dobrakowska Magdalena

m/dobrakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. III LO

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Dobrowolski Janusz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

informatyka

Dorosławska Agnieszka

a.doroslawska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. IV TIE

matematyka, chemia

Gibas Dariusz

d.gibas@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Gocałek Krzysztof

k.gocalek@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. II TE5

przedmioty zawodowe architektura krajobrazu, biologia

Hofman Izabela

i.hofman@zspszczercow.pl

nauczyciel

język rosyjski

Jabłońska Magdalena

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. 1TI

język angielski

Kamieniak Dariusz

d.kamieniak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. II TI

przedmioty zawodowe informatyczne

Kamińska Karolina

k.kaminska@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. II LO

język polski, język niemiecki

Kamiński Łukasz

l.kaminski@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kędziak Anna

a.kedziak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. II BSG

przedmioty zawodowe ekonomiczne

podstawy przedsiębiorczości

Kieruzel Sebastian

s.kieruzel@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kociuga Czesława

c.kociuga@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. I TPE

matematyka

Krakowska Beata

b.krakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca III TI

fizyka, matematyka

Kucharska Agnieszka

a.kucharska@zspszczercow.pl

nauczyciel, doradca zawodowy, opiekun praktyk,

wychowawca kl. 3 BSB

podstawy przedsiębiorczości

Łuźniak Sylwia

s.luzniak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowanie fizyczne

Mikołajczyk Aneta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nauczyciel przedmioty zawodowe ekonomiczne

Noweta Grażyna

g.noweta@zspszczercow.pl

nauczyciel

Biologia, wychowanie do życia w rodzinie

 

Ośińska Małgorzata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl.1 LO

geografia, EDB

Osuchowska Marzena

m.osuchowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl.2 BSP

język angielski

Palus Krzysztof

k.palus@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Rakus Aleksandra

a.rakus@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. II LO4

 

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Rogaczewska Katarzyna

k.rogaczewska@zspszczercow.pl

nauczyciel

język niemiecki

ks. Rzepa Janusz

j.rzepa@zspszczercow.pl

katecheta

religia

Sadziński Piotr

p.sadzinski@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowanie fizyczne

Sieradzka Magdalena

m.sieradzka@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. II TIE

język polski

Skalska-Król Natalia

n.skalska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca III BSA

język angielski

Studzińska Ewelina

e.studzinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

chemia

Swędrak Małgorzata

m.swedrak@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III TIE

język polski

Synowiec Agnieszka

a.synowiec@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. II TI5

język angielski

Tądel-Powązka Janina

j.tadel@zspszczercow.pl

pedagog

 

Wejchenig-Wojciechowska Karolina

k.wejchenig@zspszczercow.pl

psycholog

 

Ks. Mateusz Wójtowicz

m.wojtowicz@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Zimna Monika

m.zimna@zspszczercow.pl

nauczyciel

język polski

 

© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?