rok szkolny 2021/22

Imię i nazwisko

Kontakt

Funkcja

Nauczany przedmiot 

Majchrzak Łucja

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor ZSP

język rosyjski

Bałdyka Magdalena

m.baldyka@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Barasińska Urszula

u.barasinska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wiedza o kulturze

Belica Krzysztof

k.belica@zspszczercow.pl

nauczyciel

 

wychowanie fizyczne

Butniak Małgorzata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. II BS

matematyka, fizyka

Dobrakowska Magdalena

m/dobrakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. III LO

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Dobrowolski Janusz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

informatyka

Dorosławska Agnieszka

a.doroslawska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. I TPE

matematyka, chemia

Gibas Dariusz

d.gibas@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Gocałek Krzysztof

k.gocalek@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. III TE5

przedmioty zawodowe architektura krajobrazu, biologia

Hofman Izabela

i.hofman@zspszczercow.pl

nauczyciel

język rosyjski

Jabłońska Magdalena

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. 1TII

język angielski

Kamieniak Dariusz

d.kamieniak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. III TI

przedmioty zawodowe informatyczne

Kamińska Karolina

k.kaminska@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III LO

język polski, język niemiecki

Kamiński Łukasz

l.kaminski@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kędziak Anna

a.kedziak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. III BSG

przedmioty zawodowe ekonomiczne

podstawy przedsiębiorczości

Kieruzel Sebastian

s.kieruzel@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne, informatyka

Kociuga Czesława

c.kociuga@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. II TPE

matematyka

Krakowska Beata

b.krakowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. IV TI

fizyka, matematyka

Łuźniak Sylwia

s.luzniak@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowanie fizyczne

Mikołajczyk Aneta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nauczyciel przedmioty zawodowe ekonomiczne

Noweta Grażyna

g.noweta@zspszczercow.pl

nauczyciel

Biologia, wychowanie do życia w rodzinie

 

Osińska Małgorzata

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nauczyciel

wychowawca kl. II LO

geografia, EDB

Osuchowska Marzena

m.osuchowska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca kl. III BSP

język angielski

Palus Krzysztof

k.palus@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Pawlikowski Marcin

m.pawlikowski@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Przybył Janusz

j.przybył@zspszczercow.pl

nauczyciel

przedmioty zawodowe informatyczne

Rakus Aleksandra

a.rakus@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III LO4

 

historia, WOS, historia i społeczeństwo

Rogaczewska Katarzyna

k.rogaczewska@zspszczercow.pl

nauczyciel

język niemiecki

Rosiak Aleksandra

a.rosiak@zspszczercow.pl

nauczyciel

chemia

Ks. Daniel Rylski

d.rylski@zspszczercow.pl

nauczycie

religia

Sadziński Piotr

p.sadzinski@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowanie fizyczne

Salamon Marta

m.salamon@zspszczercow.pl

nauczyciel

język niemiecki

Sieradzka Magdalena

m.sieradzka@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III TIE

język polski

Skalska-Król Natalia

n.skalska@zspszczercow.pl

nauczyciel

wychowawca I BS

język angielski

Swędrak Małgorzata

m.swedrak@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. IV TIE

język polski

Synowiec Agnieszka

a.synowiec@zspszczercow.pl

nauczyciel,

wychowawca kl. III TI5

język angielski

Zimna Monika

m.zimna@zspszczercow.pl

nauczyciel

język polski

Tądel-Powązka Janina

j.tadel@zspszczercow.pl

pedagog

 

Ks. Warecki Bogdan 

b.warecki@zspszczercow.pl

nauczyciel

religia

Wejchenig-Wojciechowska Karolina

k.wejchenig@zspszczercow.pl

psycholog

 

 

Galeria

Obejrzyj zdjęcia z życia naszej szkoły.

Ostatnie wpisy

03 grudzień 2021
01 grudzień 2021
© 2017 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Czego szukasz?